Мінагропрод підписав з ФАО угоду про співробітництво

2016-07-15 14:22:59
Мінагропрод підписав з ФАО угоду про співробітництво

Співробітники організації ООН по продовольству та сільському господарству ФАО та Міністерства агрополітики уклали угоду про співробітництво та розробили програму, що буде діяти протягом 2016 - 2019 років.

 

Розвиток виробництва дрібними та середніми фермерськими господарствами органічної сільгосппродукції визначено одним з пріоритетних напрямків співпраці, інформує Міністерство агрополітики.

 

Очільник Міністерства Т. Кутовий розповів, що «співпраця з ФАО вже внесла відчутний вклад в формування політики розвитку аграрної галузі та сільських регіонів країни. Спільні проекти допомагають вдосконалювати системи якості та безпеки продукції харчування у відповідності з нормами ЄС».

 

Взагалі підписана програма співробітництва включає в себе декілька напрямків, що є приоритетними для розвитку аграрної галузі та сільських регіонів України. До них належить розвиток інвестиційного клімату в країні, розширення світових ринків збуту, реформа земельної галузі та безпека продовольства.

 

З іншої сторони, заступник регіонального менеджера ФАО в Європі та Центральній Азії Раймунд Йєле відзначив, що Україна має потужний потенціал для вирощування аграрної продукції зі збільшеною додатковою вартістю. Він сказав, що визначну роль в доступі української продукції до світових ринків буде відігравати адаптація законодавства до міжнародних та європейських стандартів.

Коментарі відвідувачів (0):