Кукурудзяний пояс США накриють дощі зі снігом

2019-11-22 12:15:22
Кукурудзяний пояс США накриють дощі зі снігом

Темпи збирання кукурудзи в США значно поступаються минулорічним. Тепла та суха погода на поточному тижні дозволить фермерам завершити збирання сої та прискорити збирання кукурудзи, а вже з середини наступного тижня дощі зі снігом та морози до -5..-10 градусів зупинять роботи, що може суттєво вплинути на ціни.

 

На Середньому Заході США протягом 6-10 днів ітимуть дощі зі снігом, що на тлі невеликих морозів зупинить збирання кукурудзи та може пошкодити досі не зібрані посіви сої.

 

Станом на 17 листопада соя в США обмолочена на 91% площ в порівнянні з 95% в середньому за 5 років. Найповільніше збирання проходить у штатах Мічиган, де обмолочено 76% площ в порівнянні з 91% в середньому, Вісконсин – 77% (95% в середньому), Північна Дакота – 84% (98%).

 

Кукурудза обмолочена на 76% площ в порівнянні з 92% в середньому за 5 років. В Північній Дакоті обмолочено 23% площ в порівнянні з 85% в середньому, Мічигані – 39% (75% в середньому), Вісконсині – 44% (77%).

 

Опади у вигляді снігу на поточному тижні перешкоджали збиранню на Північних рівнинах США, але суха погода в наступні 5 днів з незначними нічними приморозками дозволить відновити польові роботи.

 

На Південних рівнинах відсутність морозів та опади в наступні 10 днів покращать стан посівів озимини.

 

В Канаді опади затримали збирання врожаю, а морози до -8..-15 градусів зі снігом на наступному тижні можуть призвести до втрат незібраних посівів. Станом на 21 листопада в Саскачевані обмолочено 93% площ, з них ярої пшениці – 94%, каноли – 91%, сої – 90%. Надмірна вологість погіршує якість зерна та збільшує витрати фермерів на сушіння.

 

В Бразилії протягом 5-7 днів помірні та сильні опади покращать стан посівів. Соєю засіяно 67% від запланованих 36,4 млн га, що майже відповідає середньому 5-річному показнику 70%.

 

Потужні опади в Аргентині зупинять сівбу сої та кукурудзи, але поповнять запаси ґрунтової вологи. За даними BAGE, кукурудзою в країні засіяно 45,7% площ, соєю – 31,1%, тоді як пшениця зібрана з 20% площ.

 

Погода в Південній Америці сприяє сівбі та розвитку посівів сої та кукурудзи, що покращує прогнози виробництва й тисне на ціни. Значні обсяги нереалізованої кукурудзи в США на тлі гарного врожаю в Бразилії та Аргентині посилять конкуренцію на світовому ринку, тому не варто очікувати підвищення цін.

Коментарі відвідувачів (0):