Кукурудза на спотовому ринку дорожчає

2018-03-01 12:16:51
Кукурудза на спотовому ринку дорожчає

Світовий ринок кукурудзи зростає під тиском прогнозів скорочення виробництва в Аргентині. Крім того, трейдери побоюються, що викликана рясними опадами в Бразилії затримка сівби кукурудзи другого врожаю «сафрина» призведе до скорочення посівних площ та врожаю кукурудзи, оскільки оптимальні терміни сівби закінчуються в лютому.

 

Різке подорожчання американської пшениці сприятиме зростанню ціни на кукурудзу, хоча вчора в Чикаго травневі ф’ючерси подорожчали лише на 0,5% до 150,4 $/т.

 

На ринок тиснуть дані про скорочення тижневих обсягів переробки кукурудзи на етанол та зростання запасів в США на тлі падіння темпів експорту.

 

Протягом лютого ф’ючерси на кукурудзу подорожчали на 3,6%, тоді як пшеничні виросли на 7-8%.

 

На готівковому ринку США ціни на кукурудзу зростають через логістичні проблеми на залізниці та річковому транспорті.

 

На спотовому ринку кукурудзи ціни виросли одразу на 5-7 $/т до 183,25 $/т FOB Argentina, 192 $/т FOB Brazil та 177,25 $/т US Gulf.

 

В Україні ціни на кукурудзу також зростають. Перекриті снігопадами шляхи до портів обмежать надходження зерна, що призведе до посилення попиту та подальшому зростанню цін на березневі та квітневі поставки в порт до 175-176 $/т та 186 $/т на FOB-порти  Чорного моря.

Коментарі відвідувачів (0):