Китайська компанія Cofco відкрила новий термінал в Миколаївському порту

2016-05-20 14:42:08
Китайська компанія Cofco відкрила новий термінал в Миколаївському порту

Корпорація Cofco Agri Ukraine урочисто відкрила в четвер 19.05.16 новий зерновий перевалочний комплекс на території Миколаївського порту.

 

Він складається з двох зерносховищ, які утворені з 16 силосних ємностей загальним обсягом 120 тис. тон та 4 силосів обсягом понад 1,5 тис. тон відповідно.

 

Приймання продукції буде здійснюватися за допомогою розвантажувальних станцій для транспорту. Два пункти автомобільної розгрузки та два пункти для розвантаження залізничних вагонів (по 8 вагонів на кожній стрічці) дозволять щодоби отримувати близько 10 тис. тон продукції.

 

До складу комплексу входить зерносушарка та зерноочищувач потужністю 50 тон/годину, машина для завантаження суден з потужністю близько 1 тис. тон/годину, що дозволяє на протязі доби завантажувати до 20 тис. тон зерна, лабораторія для дослідження якості зерна.

 

В новому терміналі встановлені вагові комплекси, транспортне обладнання, експрес-лабораторія та оснащення для відбору зразків.

 

Для потреб комплексу прокладені нові автошляхи, а в порту зроблені транспортні майданчики.

 

Для довідки: Корпорація Cofco Corporation була заснована на початку 1949 року, та наразі є однією з найбільших державних компаній в КНР. В минулому році вона завершила купівлю компанії Noble Group з Гонконгу, яка мала в Україні активи у вигляді «Новоолексіївського елеватору» в Херсонській області та підприємств ТОВ "Нобл Ресорсиз Україна" та ТОВ «Сателіт», зареєстрованих у Києві.

Коментарі відвідувачів (0):