Китай запустив прямий потяг до Лондону

2017-01-05 12:09:40
Китай запустив прямий потяг до Лондону

З 1 січня 2017 року Китай розпочав пряме залізничне сполучення з Великобританією. Вантажні перевезення будуть здійснюватися між містами Іу східної провінції Чжецзян та Лондоном.

 

Довжина маршруту перевищує 12 тис. км, а тривалість складає майже 18 діб. Шлях потягів проходить через Казахстан, Росію, Білорусь, Польщу, Німеччину, Бельгію та Францію.

 

Оператором маршруту стала компанія Yiwu Timex Industrial Investment Co, що вже рік забезпечує пряме постачання вантажів залізницею з Китаю до Іспанії.

 

Перший потяг, завантажений споживчими товарами: одягом, аксесуарами, тощо, вже вирушив в дорогу.

 

Варто зазначити, що останніми роками Китай нарощує залізничні перевезення до країн Європи в межах проекту «Новий Шовковий шлях». Такі перевезення стануть золотою серединою між дешевим, проте тривалим морським транспортуванням (рейс до Роттердаму триває 30 днів) та швидкими, але вартісними авіаперевезеннями. Лондон стане вже п’ятнадцятим містом Європи, до якого здійснюватимуться прямі залізничні доставки товарів з Китаю.

 

Нагадаємо, що в листопаді був запущений контейнерний потяг з Іу до Риги, який за 16 днів повинен доставити товари з Китаю до Латвії.

Коментарі відвідувачів (0):