Китай призупинив імпорт австралійського ячменю

2019-04-09 12:55:47
Китай призупинив імпорт австралійського ячменю

Поставки австралійського ячменю в Китай після сплеску в січні, практично, припинилися після того, як китайська влада ввели тимчасові мита на імпорт. В результаті вартість імпортного австралійського ячменю зросла на 50%.

 

Китай попередив, що його антидемпінгове розслідування щодо імпорту австралійського ячменю може зайняти до 18 місяців, в результаті чого в підвішеному стані опинилися австралійські фермери. У травні стартує сівба озимих культур, а фермери так і не можуть визначитися зі структурою сівби. Повідомляє The Australian Financial Review.

 

Міністерство торгівлі Китаю заявило, що антидемпінгова перевірка повинна бути завершена протягом 12 місяців з моменту її оголошення в листопаді 2018р. Однак правила СОТ передбачають, що за особливих обставин таке розслідування може бути продовжено ще на шість місяців.

 

У березні представники австралійського уряду і зернового лобі зустрілися з офіційними особами в Пекіні, але переговори не внесли жодної ясності щодо строків розслідування.

 

Китай в листопаді 2018р. оголосив про початок антидемпінгового розслідування щодо імпорту австралійського ячменю. За запевненням китайської сторони австралійські експортери постачали ячмінь за штучно заниженими цінами, чим завдали шкоду внутрішнім виробникам цієї культури. Уряд Австралії порахував початок розслідування політично мотивованим, реакцією на критику австралійськими офіційними особами порушень Пекіном прав людини.

Коментарі відвідувачів (0):