Китай планує збільшити імпорт пшениці до 4 млн. тон

2016-12-20 11:07:50
Китай планує збільшити імпорт пшениці до 4 млн. тон

Через зменшення врожайності пшениці в східних регіонах Китаю та погіршення її якості внаслідок надмірних опадів під час збиральної кампанії, аналітики пекінського відділення USDA прогнозують збільшення імпорту пшениці до країни в сезоні 2016/17 МР до 4 млн. тон, що на 0,5 млн. тон перевищить офіційний прогноз USDA та стане третім за обсягом показником за останні 20 років.

 

Майже 8% врожаю китайської пшениці вважають пророслою та зіпсованою, хоча торік кількість подібного зерна не перевищувала 2,5%.

 

Збільшенням імпорту пшениці китайські покупці намагатимуться компенсувати нестачу кукурудзи. Зерно, що довгий час зберігалося в державних запасах не придатне для використання через високий вміст мікотоксинів. А світові ціни на імпортну кукурудзу дозволять імпортувати до КНР не більше 1 млн. тон зернової.

 

Торговий тиждень в Чикаго розпочався з падіння, незважаючи на підтримку цін новинами про майбутні морози в регіонах, де вирощують пшеницю.

 

Інвестори в понеділок укладали спекулятивні угоди продажу на тлі долару, що залишається досить міцним, хоча і втратив позиції 14-річного максимуму. Додатково тиснуть на ціни очікування гарного врожаю в Аргентині, де склалися добрі погодні умови.

 

Березневі котирування пшениці знизилися:

  • на 1,56 $/тону до 148,81 $/тону на м’яку пшеницю SRW в Чикаго,
  • на 0,28 $/тону до 152,12 $/тону на тверду пшеницю HRW в Канзас-Сіті,
  • на 0,92 $/тону до 199,06 $/тону на тверду яру пшеницю HRS в Мінеаполісі.

Коментарі відвідувачів (0):