«ІнтерАГРО2020»: Ваш успіх - справа техніки!

2020-10-28 14:08:20
«ІнтерАГРО2020»: Ваш успіх - справа техніки!

               З 28 по 30 жовтня у Києві відбудеться міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2020».

 

Виставка «ІнтерАГРО 2020» відбувається 1 раз на 2 роки та представляє інноваційні рішення у сільському господарстві: останні моделі тракторів, комбайнів, обприскувачів, розкидачі добрив, ґрунтообробну та посівну техніку,  техніку  та обладнання для перевозки та зберігання зерна, елеваторне обладнання, технології точного землеробства, запчастини, агрохімію, насіння та інше.

 

Ключові заходи «ІнтерАГРО 2020»:

  1. IT-Corner 2020 – спеціалізована експозиція цифрових технологій та smart-рішень в агробізнесі. В рамках експозиції відбудеться бізнес-форум «IT-Corner 2020: тренди, технології, IT рішення для агробізнесу».
  1. AgroEnergyDAY 2020 – міжнародна інтерактивна платформа енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі. В рамках платформи 29 жовтня відбудеться міжнародна конференція «Біоенергетика: від ідеї до реалізації біоенергетичного проекту в українських реаліях, сучасні технології, практичні кейси».
  2. Конференція: «Інноваційна іригація. Чи наступить ера відродження?».
  3. Конференція: «Сільське господарство - ключовий гравець в сільському розвитку України».
  4. Міжнародний семінар: «Ніші. Технології. Інвестиції».
  5. Семінар: «Моя молочна ферма. Крок вперед для молочарства».

 

Також з 28 по 30 жовтня буде проходити міжнародна виставка ефективних технологій та обладнання для тепличного господарства «Тепличний Бізнес 2020». В рамках виставки відбудеться міжнародна конференція «Маркетинг у Тепличному Бізнесі».

Цікава ділова програма включає конференції, семінари, круглі столи та презентації, спрямовані на підвищення професійного рівня як відвідувачів, так і учасників виставки.

 

Слідкуйте за новинами на сайті: www.interagro.in.ua та на сторінці FB: www.facebook.com/InterAgroUkraine/.

Дати:   28-30 жовтня 2020 р.

Місце проведення:  МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна».

Замовлення безкоштовного запрошення на сайті www.invitation.kiev.ua.

 

! З огляду на епідеміологічну ситуацію, що склалась навколо захворюваності на COVID-19, повідомляємо, що під час підготовки та проведення форумів враховано всі рекомендації МОЗ та UFI, щодо забезпечення безпеки відвідувачів та експонентів.

Коментарі відвідувачів (0):