Індія збільшила імпортне мито на нут та сочевицю

2017-12-22 12:33:56
Індія збільшила імпортне мито на нут та сочевицю

Індійський уряд підвищив імпортне мито на нут та сочевицю до 30%, повідомляє Western Producer. Нагадаємо, що в листопаді до 50% було збільшене імпортне мито на горох.

 

Очікується, що збільшення мита на імпорт вказаних зернобобових культур підтримає власних сільгоспвиробників, які в 2018 році планують суттєво наростити виробництво нуту та сочевиці.

 

Майже одразу після офіційного оголошення про прийняте урядом рішення внутрішні ціни на сочевицю виросли в Індії на 4%.

 

На думку експертів, підвищення імпортного мита суттєво зменшить експорт з Канади, яка вважається найбільшим постачальником зернобобових до Індії. За даними Канадської зернової комісії, протягом трьох місяців поточного року Канада скоротила в порівнянні з аналогічним періодом минулого сезону експорт сочевиці з 170 тис т до 57,4 тис т, тоді як канадський нут поки що взагалі не експортувався.

 

Після запровадження Індією імпортного мита на горох до 50% ціна на жовтий горох в Канаді протягом декількох днів обвалилася на 40-50 $/т.

 

В Україні виробництво нуту та сочевиці знаходиться в стадії розвитку, проте зниження світових цін призведе до скорочення посівних площ.

Коментарі відвідувачів (0):