Індія вчетверте за пів року збільшила імпортне мито на пальмову олію

2018-03-02 12:22:14
Індія вчетверте за пів року збільшила імпортне мито на пальмову олію

Задля підтримки внутрішнього виробника, індійський уряд вирішив збільшити імпортне мито на сиру та рафіновану пальмову олію до найвищого рівня останніх 10 років, - повідомляє Reuters.

 

Імпортне мито на сиру пальмову олію виросте з 30% до 44%, на рафіновану – з 40% до 54%.

 

Вказане мито підвищується вже вчетверте за останні 6 місяців, що має на меті підтримати внутрішні ціни на рослинні олії та сприяти зростанню цін на світових ринках.

 

Підвищення імпортного мита на тлі суттєвого збільшення споживання рослинних олій в Індії за останні 15 років призведе до активізації імпорту соєвої та соняшникової олії, оскільки ціновий спред між ними скорочується.

 

Збільшення виробництва пальмової олії та обмеження її імпорту з боку основних покупців – Індії, США та ЄС, які обмежують її використання при виробництві біодизеля, тисне на ціну пальмової олії, яка протягом тижня слідом за соєвим комплексом виросла в Куала-Лумпурі на 3% до 2599 ринггитів або 652,4 $/т, а вчора впала до 2549 ринггитів або 649,88 $/т.

 

Рекордний обсяг пропозиції пальмової олії продовжує стримувати ціни на соєву олію попри різке зростання світових цін на сою та тиснути на ціну соняшникової олії, яка залишається на рівні 750 $/т FOB Чорне море.

Коментарі відвідувачів (0):