Індія в наступному сезоні субсидуватиме експорт 6 млн т цукру

2019-08-19 12:10:33
Індія в наступному сезоні субсидуватиме експорт 6 млн т цукру

В наступному сезоні, який стартує через півтора місяця, індійський уряд продовжить субсидувати експорт цукру. Міністерство продовольства просить виділити субсидії для експорту 6 млн т цукру в межах 10,5-11 рупій/кг. Тобто, експортери в залежності від виду придбаної продукції – цукор-сирець або білий цукор, отримають по 147-154 $/т.

 

Попри численні скарги на Індію до ВТО, Міністерство продовольства просить уряд залишити розмір субсидій на рівні 2018/19 МР. Але тепер доплати, які отримають цукрові заводи, матимуть іншу назву, що забезпечить дотримання вимог ВТО.

 

На відміну від поточного сезону, субсидії будуть розподілені на такі статті: завантаження цукру, транспортування до портів, перевантаження на судно, морський фрахт, страхування та видатки на обробку. В поточному сезоні субсидії надавалися на переробку цукрової тростини та транспортування цукру до найближчого порту, після чого Бразилія, Австралія та Гватемала звернулися до ВТО зі скаргами, що Індія надає субсидії за статтями, які не узгоджені в угоді з ВТО. За угодою між Індією та ВТО, до 2023 року країна може надавати субсидії лише на переробку цукру-сирця у білий цукор, транспортування до порту, фрахт, обробку та маркетинг.

 

Нагадаємо, що в Україні у 2019/20 МР виробництво цукру скоротиться в порівнянні з попереднім сезоном на 30% до 1,1-1,2 млн т.

Коментарі відвідувачів (0):