Імпортери активізують купівлю пшениці на тлі зниження цін

2018-09-14 12:06:09
Імпортери активізують купівлю пшениці на тлі зниження цін

Вересневий звіт USDA продемонстрував напружений баланс виробництва та споживання пшениці та невизначеність з перспективами врожаю та експорту пшениці з Росії та ЄС, що може призвести до зростання цін на пшеницю незабаром.

 

Тому основні країни-імпортери активізували проведення тендерів по закупівлі пшениці.

 

Підсумки торгів, на яких закупівлю проводять переважно державні агенції, стануть індикаторами цін для приватних компаній та спонукатимуть до купівель приватних імпортерів.

 

Єгипет придбав на тендері 235 тис т російської пшениці за ціною 240 $/т CFR.

 

Алжирський оператор OAIC закупив 630 тис т пшениці імовірно французького виробництва за ціною 262-263,25 $/т C&F.

 

Зернова агенція Йорданії (JSSGC) 13 вересня скасувала тендер по закупівлі 120 тис т борошномельної пшениці з причин, що не називає.

 

Саудівська зернова агенція (SAGO) 14 вересня проведе тендер по закупівлі 595 тис т пшениці з поставкою в листопаді-грудні в порти Перської затоки та Червоного моря.

 

В цей же день Туніс проведе тендери по закупівлі 67 тис т м’якої та 50 тис т твердої пшениці, а також фуражного ячменю з поставкою в жовтні-листопаді.

 

Зернова палата Іраку оголосила тендер по закупівлі щонайменше 50 тис т борошномельної пшениці, де планує придбати зерно виробництва США, Австралії або Канади. Заявки приймаються до 23 вересня.

Коментарі відвідувачів (0):