Імовірне збільшення прогнозу світового виробництва опускає ціни на пшеницю

2018-10-11 12:06:35
Імовірне збільшення прогнозу світового виробництва опускає ціни на пшеницю

З початку тижня ціни на європейських та американських пшеничних біржах знижуються в очікуванні нового балансу попиту та пропозицій від USDA.

 

Трейдери очікують, що зменшення врожаю в Австралії буде компенсоване збільшенням виробництва в Росії та США, завдяки чому виросте світове виробництво пшениці. А кінцеві запаси пшениці збільшаться за рахунок США.

 

На ціни тисне падіння попиту на пшеницю, викликане підвищенням світових цін, та сприятлива для сівби озимої пшениці погода в основних країнах-виробниках.

 

МСГ Франції в жовтневому звіті зменшило прогноз виробництва м’якої пшениці на 300 тис т до 34,2 млн т, що на 6,5% поступатиметься показнику 2017 р., проте підвищило прогноз її експорту на 0,7% до 16,798 млн т, що стане на 4,1% менше експорту минулого МР. Зменшення прогнозу виробництва та збільшення оцінки експорту не змогло підтримати ціни, особливо на тлі зміцнення курсу євро.

 

  • Грудневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю в Парижі впали на 0,75 €/т до 202,75 €/т або 234,36 $/т.

 

Котирування грудневих ф’ючерсів м’якої пшениці в Чикаго в середу опустилися до тижневого мінімуму в очікуванні збільшення кінцевих запасів пшениці в світі та в США, зокрема, у новому звіті USDA.

 

На ринок тисне й погодний чинник. В центрі та на півдні Американської Рівнини пройшли сприятливі опади, хоча в окремих районах штатів Канзас та Оклахома частина посівів змита та потребує пересівання.

 

Сівба озимої пшениці ведеться досить активно, й вже засіяно 57% площ проти 54% рік тому.

 

Грудневі ф’ючерси на американську пшеницю впали:

  • на 1,65 $/т до 187,57 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 1,19 $/т до 189,69 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 0,64 $/т до 217,43 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі. 

Коментарі відвідувачів (0):