IGC збільшило прогноз виробництва зерна до рекордних значень

2016-08-26 12:04:18
IGC збільшило прогноз виробництва зерна до рекордних значень

Міжнародна Зернова Рада (IGC) збільшила прогноз світового виробництва зерна в поточному сезоні ще на 23 млн. тон. В звіті минулого місяця прогноз було збільшено на 20 млн. тон.

 

За новими оцінками майбутній врожай на 46 млн. тон перевищить показники минулого року та сягне рекордного значення 2,046 млрд. тон. В порівнянні з попереднім балансом на 13 млн. тон до 1030 млн. тон збільшено прогноз виробництва кукурудзи, головним чином за рахунок США. Врожай пшениці також збільшено з 735 до 743 млн. тон, оскільки зниження оцінки виробництва для країн ЄС було компенсоване зростанням врожаю в США та країнах СНД. Несприятливі погодні умови викликають у деяких країн-експортерів занепокоєння щодо достатньої кількості ресурсів борошномельної пшениці.

 

Значний обсяг пропозицій зернових та низькі ціни будуть стимулювати фуражне споживання зерна. Внаслідок цього споживання виросте до 2,046 млрд. тон, що на 64 млн. тон перевищить підсумки минулого сезону та на 17 млн. тон перевищить прогноз попереднього місяця.

 

Прогноз кінцевих запасів збільшено з 488 до рекордних 492 млн. тон. Світові запаси зростають четвертий сезон поспіль.

 

Обсяг світової торгівлі перевищить липневий прогноз на 6 млн. тон та сягне рівня 330 млн. тон, який все одно буде на 13 млн. тон менше, ніж в рекордному попередньому сезоні.

Коментарі відвідувачів (0):