Гройсман привітав аграріїв та пообіцяв збільшити допомогу

2018-11-16 12:12:05
Гройсман привітав аграріїв та пообіцяв збільшити допомогу

Прем’єр-міністр України В. Гройсман привітав працівників аграрної галузі з їх професійним святом та пообіцяв, що уряд збільшить допомогу сільгоспвиробникам.

 

«Розроблені урядом програми підтримки вже доказали свою ефективність, тому надалі ми їх посилимо та зробимо більш адресними. Зростання економічної незалежності України збільшить реінвестиції в армію та соціальні програми. А аграрна галузь, що продукує 17% ВВП країни, є для нас однією з ключових», - зазначив прем’єр.

 

Очільник уряду зазначив, що у 2018 році українські аграрії досягли значних результатів, збільшили врожай зерна до 65 млн т проти 61 млн т у 2017 р. Державну допомогу отримали понад 6 тис підприємств, а у програмах дотацій на худобу взяли участь майже 104 тис домоволодінь. Вітчизняну агропродукцію купують 190 країн світу, а до кінця року планується завершити переговори з Ізраїлем та Туреччиною про створення зон вільної торгівлі.

 

На підтримку АПК у 2019 році буде виділено понад 7 млрд грн. Задачею Мінагрополітики прем’єр вважає вдосконалення механізмів адресної підтримки, що дозволить збільшити можливості сільгоспвиробників. Крім того, він закликав не лише реалізовувати агросировину на світових ринках, але й розвивати переробку всередині країни.

Коментарі відвідувачів (0):