Glencore має намір об’єднатися с Bunge

2017-05-24 12:11:45
Glencore має намір об’єднатися с Bunge

Швейцарська трейдингова компанія Glencore запропонувала американському агропромисловому гіганту Bunge об’єднатися, - повідомляє The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на власні джерела.

 

Якщо сторони узгодять умови угоди, то Glencore зможе стати потужним гравцем на сільськогосподарському ринку США. В компанії повідомляють, що департамент сільського господарства «застосовує неформальний підхід до Bunge задля узгодження деталей об’єднання бізнесів».

 

Поки що офіційної інформації про стан переговорів немає, як і про те, чи вони взагалі проводяться. Не повідомляється і про умови та суму імовірної угоди.

 

За даними WSJ, на момент відкриття американських бірж 23 травня ринкова капіталізація Bunge складала 10 млрд $. З урахуванням боргів вартість компанії оцінюється у 15 млрд $. На новинах про імовірну угоду з Glencore акції Bunge подорожчали на 17%.

 

Американська агропромислова компанія Bunge, що була заснована в 1818 році, сьогодні є одним з ключових учасників світового ринку зерна, а також найбільшим постачальником сої та виробником рослинних олій.

 

Швейцарська трейдингова компанія Glencore вважається одним зі світових лідерів по постачанню сировини та рідкоземельних матеріалів, а її ринкова капіталізація станом на 23.05.17 становила 42 млрд $.