Ф'ючерси на сою знижуються перед виходом оновленого балансу від USDA

2019-04-08 13:29:39
Ф'ючерси на сою знижуються перед виходом оновленого балансу від USDA

Ф'ючерси на сою в Чикаго знизилися до кінця тижня на тлі відсутності обіцяних новин про торгову угоду між США і Китаєм. Зниження котирувань в п'ятницю склало близько 1% до 330,3$ /т повернувшись до рівня на початок тижня.

 

У четвер президент США Дональд Трамп заявив, що переговори йдуть добре, і торгова угода між США і Китаєм може бути завершена протягом чотирьох тижнів.

 

Відстрочка підписання Угоди впливає на рішення фермерів по посіву сої під майбутній урожай, оскільки нерозпродані залишки минулого врожаю продовжують тиснути на ціни і приносять збитки від вирощування сої.

 

До того ж додатковим питанням переговорів є тривалий процес схвалення Китаєм генетично модифікованих культур.

 

Пекін роками не допускає нові сорти ГМО сої американського походження на свій ринок, що приводить до того, що нові перспективні сорти, фермери в США не можуть садити, тому що Китай може відмовитися від покупки не затверджених гмо сортів сої.

 

Китай дозволяє імпорт ГМО соєвих бобів і кукурудзи в якості корму для тварин, хоча і не допускає їх посадки всередині країни.

Темпи збирання сої в Аргентині продовжують наростати після затримки пов’язаної з опадами. За повідомленням аргентинської біржі BAGE - прибрано 6,4% площ порівняно з 10,3% у середньому на цю дату минулих років. Стан посівів оцінено як добре та відмінно і оцінюється на рівні 52,3% в порівняні з 2,7% у минулому сезоні.

 

У Бразилії вже прибрано близько 75% площ під соєю і аналітики прогнозують невелику корекцію прогнозів виробництва сої в Бразилії вниз, а Аргентині вгору в оновленому квітневому балансі від USDA.

Коментарі відвідувачів (0):