Ф'ючерси на сою знижуються через зниження попиту з боку Китаю

2019-04-17 12:16:31
Ф'ючерси на сою знижуються через зниження попиту з боку Китаю

Відсутність позитивних новин з торгових переговорів і зниження активності в закупівлях американської сої з боку китайських державних компаній стали причиною падіння ціни травневих ф'ючерсів на біржі в Чикаго на 1,5% до 325,5$/т.

 

З раніше заявленої закупівлі 20 млн тон американської сої, ще залишається не виконаною близько 5-6 млн тон, але трейдери не бачать бажання китайських державних компаній контрактувати нові обсяги.

 

Експорт сої з Бразилії на другому тижні місяця знизився на третину порівняно з першим тижднем  до 2,02 млн. тонн, але згідно з прогнозом аналітиків загальний обсяг експорту в квітні може бути на рівні квітня минулого року близько 10 млн тонн. Ціни на бразильську сою зараз знаходяться на рівні американської сої 345-346 $/т FOB хоча в минулому сезоні перевищували на 60-80 $ /т.

 

Збір сої в Бразилії проведено на 86% площ в порівнянні з 85% в середньому за 5 років, і ще одне місцеве агентство збільшило прогноз виробництва сої в цьому сезоні. Консалтингове агентство AgRural збільшило прогноз виробництва соєвих бобів в Бразилії в цьому сезоні . з раніше очікуваних 112,9 млн. до 114,6 млн. тонн, що все одно менше квітневої оцінки USDA.

Коментарі відвідувачів (0):