Франція збільшує прогноз виробництва ріпаку

2017-06-14 13:00:42
Франція збільшує прогноз виробництва ріпаку

Міністерство сільського господарства Франції, в своєму першому прогнозі на 2017 рік збільшило прогноз врожаю французького озимого ріпаку на 0,9% до 4,766млн тон. Це звичайно менше ніж зазвичай на рівні 5млн тон, але набагато більше від прогнозу Міжнародної ради по зерну IGC, які прогнозували 4,3 млн тон та прогнозовані 4,53 млн. тон від групи Coceral.

Збільшення виробництва на думку французьких чиновників відбудеться за рахунок збільшення площ посіву до 1,45 млн га порівняно з 1,36млн га згідно прогнозу агенства Coceral.

 

При цьому , французькі чиновники, більш пессимистично оцінюють прогноз урожайності ріпаку на рівні 3,26 тонн на гектар, порівняно з оцінками від агенції європейської комісії MARS , яка. два тижні тому, прогнозувала урожайність 3,39 тонни з гектара.

 

Аналітики MARS вважають, що травневі дощі суттєво покращили стан посівів та дозволить сформувати хороший урожай ріпаку у Франції.

Ціни канадської каноли знизилась до 485CAD /тону (366$/т) за рахунок покращення погоди та закінчення посівної відповідно до прогнозних показників, що давить на ціну європейського ріпаку. Покращення урожаю в Європі покращить європейський баланс ріпаку в наступному сезоні і стабілізує ціни.


Коментарі відвідувачів (0):