«Європромсклад» пропонує комплекс з перевалки вантажів в порту

2019-04-09 14:25:26
«Європромсклад» пропонує комплекс з перевалки вантажів в порту

Компанія «Європромсклад» пропонує експедиторські послуги в режимі експорт / імпорт, а також послуги комплексу з перевалки навалювальних (сипучих) харчових і нехарчових вантажів в Дніпро-Бузькому морському порту                 (м. Миколаїв).

 

У нас є можливість приймати до 1 000 т навалювальних (сипучих) вантажів за добу на критий склад автомобільним і залізничним транспортом, забезпечити одночасне зберігання до 20 000 т (залежно від виду вантажу) і норму навантаження на судно від         2 500 т на добу. Причал Дніпро-Бузького морського порту дозволяє приймати судна осадкою до 12 м.

 

Також на території складів ТОВ «Європромсклад» діє тимчасова зона митного контролю, в якій передбачено зберігання навалювальних і тарно-штучних вантажів у закритих складах і на критих майданчиках. Зберігання імпортних вантажів в даній зоні дає можливість оптимізації умов ведення бізнесу шляхом поступового його розмитнення і, відповідно, сплати податків, мит і зборів.

            Ми пропонуємо гнучкий конкурентний тариф на транспортне експедирування і перевалку вантажів, величина якого залежить від комплексу послуг, що надаються, і обсягу перевалки.

 

Наш клієнт отримує повний комплекс послуг:

  • прийом і складське зберігання вантажу;
  • облік вивантаження вагонів і автомобілів;
  • завантаження вантажу на судно;
  • оформлення повного пакету експортної/імпортної документації в митниці та інших органах (організаціях) згідно з письмовими дорученнями Клієнта.

 

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці!

 

Контактні телефони: 0672925032, 0992775309 Вікторія