Експорт каноли з Канади зменшився на 7%

2019-04-15 12:07:50
Експорт каноли з Канади зменшився на 7%

За даними Канадської зернової комісії (CGC) із початку поточного сезону по 7 квітня Канада експортувала 6,6 млн. т каноли, що на 7% менше аналогічного періоду минулого сезону.

 

Скорочення експорту відбулося через загострення стосунків із Китаєм, найбільшим світовим імпортером каноли.

 

У грудні 2018 р. в Канаді затриманана Мен Веньчжоу, фінансовий директор китайської телекомунікаційної компанії Huawei. Китай висловив рішучий протест проти дій Канади.

 

На початку березня китайська влада відкликала реєстрацію канадського постачальника каноли Richardson Internstional по причині виявлення шкідників у зерні. Потім заборона поширилася і на компанію Viterra Inc. На думку учасників ринку, ці заборони виглядають як відповідь на затримання топ-менеджера Huawei.

 

На початку квітня Китай подав претензії по якості каноли на третього канадського експортера, назву якого не повідомляють.

 

9 квітня МСГ США скоротило прогноз експорту канадської каноли с 11,6 млн. т до 10,6 млн. т, що менше, ніж минулого сезону – 10,849 млн. т.

 

Скорочення попиту зменшило ціни на канадську канолу на 6,5% з кінця лютого. Це може стати причиною скорочення посівних площ на випадок подальшого обмеження імпорту з боку Китаю.

Коментарі відвідувачів (0):