Єгипет спрощує процедуру імпорту пшениці

2017-01-16 12:51:21
Єгипет спрощує процедуру імпорту пшениці

Єгипет спрощує процедуру імпорту зерна та формування реєстру компаній, що будуть проводити перевірку запланованих до купівлі обсягів за межами країни, - повідомляють у Міністерстві торгівлі країни.

 

Єгипетські інспектори більше не будуть перевіряти сільгосппродукцію за кордоном, що зменшить затримки поставок. Все зерно, що купуватиме країна, буде перевірятися Генеральною організацією експортно-імпортного контролю (GOEIC) при міністерстві торгівлі, яка протягом двох робочих днів з моменту отримання заявки повинна буде видавати відповідні сертифікати.

 

Імпортери будуть заповнювати спеціальну заявку до GOEIC, де вказуватимуть країну-виробника зерна та обсяг партії, що імпортується. GOEIC в питанні можливості імпорту продукції з різних портів світу буде координувати свої дії з карантинними службами країни.

 

Крім того, планується зменшити вплив єгипетського міністерства охорони здоров’я на процес інспектування сільгосппродукції.

 

Таким чином, агентства, які раніше проводили карантинну перевірку сільгосппродукції, що імпортується до Єгипту, та надавали дозволи на прийняття партій, тепер втрачають ключове значення при проведенні інспектування зерна.

 

Нагадаємо, що агентство GASC на тендері 14 січня придбало борошномельну пшеницю російського та румунського походження з поставкою в період 15-25 лютого 2017 р.