ДПЗКУ планує розпочати форвардну програму по закупівлі 500 тис. тн зерна

2016-10-27 13:09:35
ДПЗКУ планує розпочати форвардну програму по закупівлі 500 тис. тн зерна

ПАТ «ДПЗКУ» найближчим часом розпочне форвардну закупівлю зернових в кількості понад 500 тис. тон.

 

Така домовленість досягнута між в.о. голови правління ДПЗКУ Олександром Григорович та Президентом Китайської національної корпорації машинної промисловості та генеральних підрядів ССЕС Ян Цзином, - повідомляється на порталі ДПЗКУ.

 

«Ми плануємо розпочату програму форвардних закупівель озимих та ярих культур врожаю наступного року та направити на це більше 1,1 млрд. грн для проведення авансових виплат згідно кредитного договору з китайською корпорацією ССЕС. Це дозволить збільшити ефективність нашої роботи та підтримати вітчизняних аграріїв. Вже проведені необхідні переговори з китайськими партнерами та отримане потрібне погодження з їх боку», - розповів О. Григорович.

 

Планується, що в межах форвардних закупівель ДПЗКУ за три етапи придбає по 200 тис. тон кукурудзи та пшениці (продовольчої та фуражної) та по 150 тис. тон сої та ячменю.

 

Керівник корпорації підкреслив, що «в межах реалізації програми з постачання до Китаю зерна українського виробництва вдалося істотно активізувати спільну працю з ССЕС, в тому числі за іншими напрямками діяльності, що передбачені Генеральним договором та додатковими кредитними угодами. Хочу зауважити, що досі корпорація ще не проводила форвардних закупівель саме озимих зернових культур, незважаючи на 6-річну історію діяльності».

 

Коментарі відвідувачів (0):