ДПЗКУ фінансує аграріїв під заставу зерна

2016-07-27 16:01:32
ДПЗКУ фінансує аграріїв під заставу зерна

Директор закупівельного департаменту ДПЗКУ Д. Єрмоленко повідомив, що компанія розпочинає нову програму закупівлі зернових культур.

 

Вона полягає в тому, що корпорація сплачує аграріям приблизно 70% вартості продукції, на яку виписане подвійне складське свідоцтво, за ціною, що є діючою на філії компанії на момент розрахунку.

 

Протягом трьох робочих днів з моменту підписання договору купівлі зерна сільгоспвиробник оформлює подвійне складське свідоцтво та підписує договір застави. Поставка зерна має бути здійснена впродовж 60 днів з дати підписання договору. Остаточний платіж проводиться за ціною, що діє на момент здійснення розрахунку, після повної поставки зернових культур та їх переоформлення на ДПЗКУ.

 

Процес купівлі зернових за подвійними складськими квитанціями буде проходити в декілька етапів. Спочатку аграрії звертаються до представника регіональної філії ДПЗКУ та подають заявку на продаж продукції. Додатково вони надають комплект необхідних документів, укладають договір купівлі-продажу, оформлюють складську подвійну китанцію та договір застави. Після того, як свідоцтво застави вноситься до Державного реєстру складських документів, ДПЗКУ здійснює попередню оплату за зерно у розмірі 70% його вартості. На наступному етапі, після виконання сільгоспвиробником своїх зобов’язань, зерно переоформлюється за застаним свідоцтвом на ДПЗКУ та проводиться повний розрахунок з продавцем.

 

Перелік документів, що необхідні сільгоспвиробнику для участі в даній програмі, вказаний на офіційному сайті ДПЗКУ.

Коментарі відвідувачів (0):