Дощі зі снігом покращують стан посівів озимини

2020-02-07 12:03:33
Дощі зі снігом покращують стан посівів озимини

В регіонах вирощування озимої пшениці в Україні та Росії пройшли опади у вигляді дощів та снігу, які зменшили негативний вплив посушливої погоди, що панувала восени.

 

Протягом наступних 7-10 днів триватимуть дощі та сніг на півдні та сході Середнього Заходу США, які поповнять запаси ґрунтової вологи перед сівбою.

 

На Південних рівнинах цього тижня очікується зниження температур, проте вони не пошкодять посіви озимої пшениці. Дощі та сніг у південних регіонах підтримують сприятливу для посівів озимини зволоженість ґрунтів.

 

На Північних Рівнинах США в наступні 6-10 днів пануватиме холодна погода з заметілями.

 

Після періода сухої погоди по всій Бразилії невдовзі пройдуть опади, які сприятимуть розвитку посівів сої та кукурудзи сафрин’ї, хоча й затримають збирання сої. Завдяки гарній погоді країна збере 124-125 млн т сої в порівнянні з 115 млн т в попередньому сезоні.

 

В центрі та на півдні Аргентини пройдуть сильні опади, які зменшать спеку та занепокоєння щодо сівби сої. Прогнози врожаю сої та кукурудзи в країні залишаються на високому рівні.

 

В Україні та Росії цього тижня випало 20-600 мм опадів у вигляді дощів та снігу, що покращить стан озимини. Наступного тижня температура повітря дещо знизиться, проте сильних морозів, які б могли пошкодити не покриті снігом рослини, не очікується. Вже невдовзі температури знову піднімуться до 0-5 градусів.

 

На сході Австралії найближчими тижнями очікуються дуже слабкі опади, що продовжить період катастрофічної посухи та збільшить втрати врожаю.

Коментарі відвідувачів (0):