Дощі в Європі та спека в США піднімають ціни на пшеницю

2017-07-11 12:05:23
Дощі в Європі та спека в США піднімають ціни на пшеницю

Після дводенного падіння американський пшеничний ринок відновив зростання.

 

Новий звіт USDA зафіксував подальше погіршення стану посівів ярої пшениці. Стан 35% посівів можна оцінити на «добре/відмінно», що на 2% менше, ніж було на попередньому тижні. У фазі колосіння знаходяться 79% посівів проти 89% в минулому році. Синоптики прогнозують посилення спеки на півночі Американської Рівнини.

 

Експерти вважають, що в липневому звіті USDA, який буде оприлюднений в середу, виробництво пшениці в США буде скорочено щонайменше на 2,5%.

 

Вересневі ф’ючерси пшениці в США виросли:

  • на 5,51 $/т до 202,09 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 5,24 $/т до 204,75 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 11,30 $/т до 293,03 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Французька пшениця дорожчала навіть без підтримки Чикаго. Проте після розвороту американських бірж зростання котирувань в Європі пришвидшилося вдвічі.

 

Якщо посіви ярої пшениці в США потерпають від спеки, то французькій пшениці загрожують зливи. На вихідних країною прокотився рекордний вал опадів, який не лише уповільнить збирання врожаю, але й може погіршити якість зерна в регіонах, де ще не приступили до збирання. Надмірні опади в цей період вегетації можуть зменшити натурну вагу зерна та число падіння, та призвести до проростання пшениці. Трейдери побоюються повторення тогорічної ситуації, коли більша частина пшениці мала низький протеїн.

 

  • Вересневі котирування французької борошномельної пшениці на MATIF виросли на 2,25 євро/т до 181,25 євро/т або 206,58 $/т.

Коментарі відвідувачів (0):