Долар сягнув 27,9 грн, чи дорожчатиме він далі?

2017-12-20 12:08:36
Долар сягнув 27,9 грн, чи дорожчатиме він далі?

На вчорашніх міжбанківських торгах долар подорожчав до рівня 27,87/27,9 грн, після чого потенціал зростання почав спадати.

 

Експортери розуміли, що курс сягнув максимального значення, та активно продавали валюту. Імпортери в більшості встигли закрити «гарячі» позиції раніше, тому попит на валюту напередодні різдвяних свят почав охолоджуватись.

 

Через зниження попиту ціна готівкової валюти опустилася до рівня 27,9-28,1 грн/$, що свідчить про відсутність спекулятивної складової між котируваннями готівкової та безготівкової валюти.

 

Нацбанк вчора провів нараду з 40 найбільшими банками, де підбив підсумки року. Представники НБУ пояснили банкірам свою стурбованість різкими сплесками міжбанківських валютних котирувань та ненав’язливо попередили про те, що активніше займатимуться тими установами, які будуть надмірно завищувати котирування та розгойдувати курс спекулятивними операціями.

 

Збільшення пропозицій валюти наприкінці року на тлі скорочення попиту з боку імпортерів може призвести до зниження курсу долара.

Коментарі відвідувачів (0):