Долар продовжує знижуватися по відношенню до світових валют, але не в Україні

2017-07-27 13:40:48
Долар продовжує знижуватися по відношенню до світових валют, але не в Україні

Долар тримається біля мінімуму за 30 місяців в парі з євро, тоді як доларовий індекс перебуває на найнижчих відмітках за 14 місяців після засідання Федеральної резервної системи.

 

Євро 27 липня піднімався до рівня $1,1775 у порівнянні з $1,16,3 вчора на відкритті торгів в Нью-Йорку, за які єдина валюта подорожчала на 1%,

 

Курс долара також стабільний до ієни — 111,14 ієни/$1 після зміцнення ієни на 0,6% у середу, євро в парі з японською нацвалютою опустився до 130,34 ієни з 130,46 ієни напередодні.

 

Загальний тон заяв ФРС був досить м'яким для того, щоб очікування третього підвищення процентної ставки в 2017 році знову ослабли.

 

При цьому інвестори практично проігнорували сигнали про те, що ФРС скоро, можливо, вже у вересні почне скорочувати портфель активів, роздутий до $4,5 трлн після трьох раундів кількісного пом'якшення.

 

Згідно з даними інструменту FedWatch біржового оператора CME, після липневого засідання ФРС ніхто не чекає зміни ставки у вересні, тоді як ще 25 липня ймовірність її підвищення оцінювалася у 8%.

 

Зміцнення євро знижує конкурентоспроможність європейських товарів на світовому ринку. Експерти прогнозували зростання євро по відношенню до долару до рівня 1,16 тільки до кінця року , тому такий ріст викликаний в першу чергу спекулятивними тенденціями на ринку.

 

Українська гривня на міжбанку змінила курс на зміцнення в бік зростання котирувань долара. Тим більше, що продавців валюти надихає збільшення виплат відшкодування ПДВ українським компаніям і вони сподіваються на цьому додатково заробити за рахунок зростання курсу. Експортери раніше продаватися готові, але тільки «дорого». Імпортери напередодні закінчення звітного періоду не хочуть відкладати свої валютні покупки і готові «рухатися»по курсу.

Коментарі відвідувачів (0):