Держава підтримує заводи групи Ostchem

2017-07-12 15:04:00
Держава підтримує заводи групи Ostchem

Після отримання від «Аграрного фонду» замовлень на 1 млрд грн змогли відновити роботу заводи, що входять до складу групи Ostchem («Азот», «Сєвєродонецький Азот» та «Рівнеазот»).

 

Для закупівлі добрив «Аграрним фондом» було виділено майже 1 млрд грн, більша частина яких (750 млн грн) була залучена з резервів компанії.

 

«Ці кошти тимчасово були вільними в межах отриманого від «Укргазбанку» кредиту. Вони повинні були піти на розвиток форвардної програми, проте, виходячи з необхідності запобігання панічним настроям у аграріїв та стабілізації вітчизняного ринку міндобрив, ми вирішили перерахувати транш групі Ostchem», - повідомили в Аграрному фонді.

 

Через багатомільйонні борги Ostchem контрактантом з його боку буде виступати компанія «Статус Трейд», в якій наразі проходить фінансовий моніторинг.

 

Нагадаємо, що з 16 червня відновив роботу «Азот» в Черкасах, з 5 липня – В Рівному, а з 7 липня – в Сєвєродонецьку. Раніше робота цих підприємств була зупинена через нестачу обігових коштів та конкуренцію з боку російських виробників.

Коментарі відвідувачів (0):