Дефіцит опадів в Канаді та Росії залишається основним чинником впливу на ціни на зерно

2021-08-06 12:16:10
Дефіцит опадів в Канаді та Росії залишається основним чинником впливу на ціни на зерно

Минулого тижня дещо покращилися погодні умови для розвитку пізніх культур, особливо сої та кукурудзи на заході США та кукурудзи в ЄС та Україні. Кількість опадів в Канаді виявилася меншою, ніж очікувалося. Вони сприяли наповненню зерна, проте вже не вплинуть на прогнози врожаю каноли та ярої пшениці. Наступного тижня в Саскачевані знову пануватиме посуха, яка ще більше погіршить стан посівів каноли та зменшить врожайність пшениці.

 

В кукурудзяному поясі США минулого тижня панувала тепла погода з періодичними дощами, яка покращила стан посівів. Наступного тижня погодні умови залишаться сприятливими, а у північно-західних регіонах пройдуть додаткові дощі, які покращать перспективи врожаю сої та кукурудзи.

 

Потужні опади в центрі та на північному заході Європи затримують збирання ранніх зернових та ріпаку, що знижує врожайність цих культур, але покращують перспективи врожаю сої, соняшника та кукурудзи. Наступного тижня дощі пройдуть в Німеччині, Польщі та Франції, що знову перешкоджатиме збиранню.

 

Спека на півдні Європи та в Туреччині зменшує потенціал врожаю пізніх культур.

 

В Україні погода сприяє збиранню ранніх культур, а температура 25-30 оС з періодичними дощами сприяє розвитку посівів кукурудзи, сої та соняшника.

 

Увага трейдерів прикута до півдня Росії та Поволжя, де спека у 30-35 оС без опадів негативно впливає на посіви пшениці, кукурудзи та соняшника. Протягом 5-7 днів високі температури збережуться і опадів не буде, що посилить вплив на ринки пшениці та олійних культур. Хоча російські агенції вже знизили прогнози врожаю пшениці в країні на 2-5 млн т.

 

У Південній Америці зберігається дефіцит опадів, що зменшує прогнози врожаю кукурудзи в Бразилії, але поки не вплинуло на прогнози врожаю пшениці в Аргентині.

 

В Китаї понад 300 тис га посівів у червні постраждали від злив та ураганів, але в цілому погода сприяє формуванню врожаю.

 

В Австралії сприятлива погода з рясними опадами також дозволяє сподіватися на гарний врожай.

Коментарі відвідувачів (0):