Дефіцит опадів в ЄС та на південних рівнинах США знижує прогнози виробництва пшениці

2020-05-29 12:01:56
Дефіцит опадів в ЄС та на південних рівнинах США знижує прогнози виробництва пшениці

Найближчого тижня суха погода в ЄС та на південних рівнинах США не сприятиме наливу пшениці, тоді як в Бразилії дощі покращать стан посівів кукурудзи другого врожаю. В Україні та Росії триватимуть опади, які покращать перспективи врожаю пшениці.

 

На Середньому Заході США в наступні 7-10 днів пануватиме тепла погода з незначними опадами, що дозволить завершити сівбу сої та кукурудзи, а також сприятиме швидкому розвитку посівів на тлі значних запасів вологи.

 

На Південно-західній рівнині США наступної декади очікується спекотна погода з температурами, вищими за норму, без опадів, що знизить врожайність пшениці, яка знаходиться у фазі наповнення.

 

На Північних рівнинах США встановиться тепла та суха погода, яка дозволить завершити сівбу сої та кукурудзи та прискорить розвиток сходів.

 

В районах Дельти до кінця тижня ітимуть зливи та грози, які затримають сівбу бавовника, внаслідок чого відведені під нього площі засіють соєю.

 

В Канаді наступного тижня пануватиме суха та тепла погода, яка сприятиме сівбі ярих культур, яку затримали дощі та холодна погода.

 

У Чорноморському регіоні протягом тижня пройдуть помірні або сильні дощі, які поповнять запаси ґрунтової вологи. За тиждень стане тепліше, завдяки чому прискориться розвиток посівів сої, кукурудзи та соняшника, які страждають від холодної погоди.

 

За даними Укргідрометеоцентру, дощі, які пройшли по всій Україні, зупинили посуху, хоча загрози надмірного зволоження немає. Прохолодна погода затримує розвиток рослин, проте не вплине на врожайність.

 

В Росії у краснодарському та Ставропольському краї у травні випало опадів в межах 130% від норми, але вони не зможуть компенсувати часткову втрату посівів через посуху у квітні.

 

У Західній Європі, зокрема у Німеччині та Франції, наступного тижня зберігатиметься суха погода, яка продовжить опускати прогнози врожаю пшениці. Тоді як на сході ЄС пройдуть опади.

 

В Бразилії помірні опади знімуть стрес для посівів кукурудзи другого врожаю. В центральних регіонах вже приступили до збирання врожаю і середня врожайність поки знаходиться на високому рівні.

 

Суха погода в Аргентині сприятиме збиранню кукурудзи та сівбі озимої пшениці.

 

У Західній Австралії вихідними пройдуть дощі, які покращать стан посівів пшениці. Раніше сприятливі опади пройшли на сході країни.

Коментарі відвідувачів (0):