Дату підписання торговельної угоди між США та Китаєм знову перенесли

2019-03-04 12:08:28
Дату підписання торговельної угоди між США та Китаєм знову перенесли

Торговельні переговори між США та Китаєм знаходяться на кінцевій стадії, - повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

 

Китайська сторона пропонує зменшити мита на американські товари сільськогосподарської, автомобільної та хімічної галузі, у відповідь США погодилися скасувати санкції, що були накладені на китайські товари у минулому році.

 

Остаточно спірні питання ще не узгоджені, проте сторони повідомляють, що угода може бути підписана 27 березня на саміті президентів Трампа та Цзіньпіна.

 

В межах угоди Китай обіцяє якнайшвидше зняти обмеження на частку іноземного володіння в спільних підприємствах по виробництву автомобілів, знизити мита на імпортні авто нижче чинних 15%, та активізувати імпорт товарів з США. Крім того, Китай розглядає можливість придбання у Cheniere Energy Inc. природного газу на 18 млрд $.

 

У п’ятницю Д. Трамп у твітері закликав Китай зняти мита на сільгосптовари з США та відзначив успіхи у просуванні переговорів.

 

Ця інформація підтримала аграрні ринки США та вивела біржові котирування до "зеленої зони". Трейдери вже не реагують на такі повідомлення, оскільки майже рік сторони намагаються домовитись щодо імпортних мит на товари, але ситуація так і залишається неврегульованою. Якщо Китай не закріпить в угоді конкретні обсяги купівлі сільгосппродукції з США та не скасує імпортні мита на американську сою, ціни продовжать падати.   

Коментарі відвідувачів (0):