Через покращення погоди пшеничні котирування в США знижуються

2017-05-24 12:14:10
Через покращення погоди пшеничні котирування в США знижуються

Незважаючи на те, що в основних регіонах вирощування пшениці в США зберігається прохолодна та волога погода, стан посівів озимини протягом минулого тижня дещо покращився, - повідомляє Національна сільськогосподарська статслужба при МСГ США.

 

Частка посівів, що знаходяться в доброму або відмінному стані виросла на 1% до 52%, тоді як на аналогічну дату минулого року таких посівів було 62%.

 

Американські аграрії продовжують сіяти кукурудзу та яру пшеницю. Станом на 21 травня ярою пшеницею засіяно 90% запланованих площ проти 94% за аналогічний період минулого року та 84% в середньому за п’ять останніх років. Кукурудза засіяна на 84% запланованих площ, що відповідає очікуванням експертів, темпам посівної минулого року та незначно відстає від середнього п’яти річного показника у 85%.

 

В вівторок торги на пшеничних біржах завершилися в мінусі. На ціни тиснуть технічні фактори та покращення стану посівів озимої пшениці.

 

Липневі котирування пшениці в США знизилися:

  • в Чикаго на 1,7 $/т до 157,8 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю,
  • в Канзас-Сіті на 2,0 $/т до 158,2 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю,
  • в Міннеаполісі на 1,8 $/т до 203,6 $/т на тверду яру HRS-пшеницю.

 

MARS зменшило оцінку врожайності пшениці в ЄС з 6,05 т/га в попередньому прогнозі до 5,91 т/га, що все одно на 6,2% перевищить минулорічну врожайність завдяки збільшенню виробництва у Франції, де стан посівів зможуть покращити опади, які вже пройшли та ще продовжаться незабаром. Також зменшені прогнози врожайності для ячменю з 4,9 т/га до 4,76 т/га та ріпаку з 3,27 т/га до 3,17 т/га.

Коментарі відвідувачів (0):