Біржові ціни на пшеницю зростають за підтримки фізичного ринку

2018-12-21 12:07:10
Біржові ціни на пшеницю зростають за підтримки фізичного ринку

Зростання цін на російську пшеницю до рівня, при якому вона стала неконкурентоспроможною на тендері в Єгипті, підтримало біржові котирування після значного падіння середи.

 

Європейські та американські експортери очікують скорочення поставок пшениці з Росії, що дозволить активізувати експорт зерна з США та ЄС в другій половині сезону.

 

В Аргентині пшениця зібрана з 68% площ. За даними експертів біржі Буенос-Айресу, врожай складе 19 млн т, а нещодавні опади суттєво не погіршать якість зерна.

 

Сьогодні пройде зустріч міністра сільського господарства РФ з експортерами, де будуть обговорені можливі обмеження експорту пшениці задля зниження внутрішніх цін.

 

  • Березневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю в Парижі виросли на 0,75 €/т до 206 €/т або 235,90 $/т.

 

Після попереднього 2-денного падіння, у четвер котирування березневих ф’ючерсів м’якої пшениці в Чикаго подорожчали на тлі спекулятивних купівель та закриття інвесторами коротких позицій після тендеру в Єгипті, що дав надію на активізацію експорту.

 

Проте експорт пшениці з США за тиждень скоротився вдвічі та склав лише 313,58 тис т, що на 60% поступається відповідному показнику минулого року.

 

Березневі пшеничні котирування виросли:

  • на 0,37 $/т до 192,35 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 0,37 $/т до 187,21 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті.

При цьому подешевшала на 0,18 $/т до 208,70 $/т тверда яра HRS-пшениця в Міннеаполісі.

Коментарі відвідувачів (0):