Аргентинські біржі різко зменшили прогнози виробництва сої та кукурудзи

2018-02-23 12:13:30
Аргентинські біржі різко зменшили прогнози виробництва сої та кукурудзи

Експерти Зернової Біржі Буенос-Айресу в щотижневому звіті зменшили прогноз виробництва сої на 3 млн т до 47 млн т та кукурудзи на 2 млн т до 37 млн т в порівнянні з тогорічним врожаєм у 57 млн т та 41 млн т відповідно.

 

Коригування зроблене після зміни приватних прогнозів та зменшення аналітиками біржі Росаріо оцінки врожаю сої до 46,5 млн т та кукурудзи до 35 млн т.

 

Попри невеликі опади на початку тижня в районі Буенос-Айресу, ґрунт залишається сухим. Незворотний збиток, завданий посухою, протягом наступних тижнів може посилитися. В основних виробничих регіонах Аргентини – Кордові, Санта-Фе, Ентре Ріос існує ризик втрати більшої частини посівів сої.

 

Посіви кукурудзи входять в критичну фазу формування врожаю, тому найближчим часом стане зрозуміло, на що можна сподіватися.

 

Погодні умови, що склалися в Аргентині, стали найгіршими за 10 років. Через чотиримісячну посуху замість запланованих до сівби 18,5 млн га соєю вдалося засіяти лише 18 млн га.

 

В порівнянні з тогорічними показниками оцінку врожайності сої зменшили з 3,2 до 2,68 т/га, та кукурудзи з 7,35 до 6,44 т/га.

Коментарі відвідувачів (0):