Аграрний фонд планує реалізувати трейдерам 100 тис. тон зерна

2016-10-26 12:06:36
Аграрний фонд планує реалізувати трейдерам 100 тис. тон зерна

До кінця поточного року ПАТ «Аграрний фонд» для покращення фінансових показників компанії планує реалізувати наявні надлишки зерна, обсяг яких трохи перевищує 100 тис. тон. За повідомленням прес-служби компанії, таку пропозицію висловив голова правління А. Радченко.

 

«Протягом 2015 року підприємство отримало 154,6 млн. грн чистого прибутку, що на 243% перевищує план. За підсумками 2016 року ми також виходимо на позитивні показники. Наразі вже зафіксоване суттєве перевищення плану, а враховуючи те, що потенційно прибуткові місяці ще попереду, темпи випередження будуть вражаючими. Це пов’язане з тим, що ми підбили баланс зерна, та, найімовірніше, надлишки будемо реалізовувати трейдерам», - розповів А. Радченко.

 

Він також повідомив, що «вже певний час ведуться розмови про передачу під управління Аграрного фонду деяких КХП, які наразі знаходяться у Мінагропроду та Держрезерва. При цьому АФ вже знайшов інвесторів – групу бізнесменів з Туреччини, які під гарантії турецького Ексімбанку готові постачати обладнання на ці підприємства».

Коментарі відвідувачів (0):