USDA переглянуло прогноз виробництва та експорту кукурудзи

2015-12-10 13:31:13
USDA переглянуло прогноз виробництва та експорту кукурудзи

В грудневому звіті міністерства сільського господарства США на 1 млн. тон зменшено відносно попереднього прогнозу обсяг світового виробництва кукурудзи. Нестача вологи в період мусонів несприятливо позначиться на врожаї кукурудзи в Індії.

 

Внаслідок малої кількості опадів в ПАР сівба зернових відстає від запланованого графіка, що надалі викличе зменшення врожайності. Проте на 1,3 млн. тон до 13,6 млн. тон збільшений прогноз врожаю кукурудзи в Канаді, а загальний обсяг світового виробництва зернової очікується на рівні 973,9 млн. тон.

 

Обсяги світового споживання кукурудзи зменшені на 1,0 млн. тон до 970,2 млн. тон. Зниження споживання в Тайвані та Індії майже компенсується зростанням потреби в кукурудзі в Чилі та країнах ЄС.

 

Світовий експорт кукурудзи буде на 1,6 млн. тон меншим, ніж прогнозували місяць тому, та складе 117,7 млн. тон. Внаслідок поганих темпів експорту та зростання конкуренції з боку виробників Бразилії та Канади, експортні очікування для кукурудзи з США зменшені на 2,78 % або 1,27 млн. тон до 44,45 млн. тон.

 

Якщо такий прогноз виправдається, то обсяги експорту американської кукурудзи стануть найнижчими за три останні сезони. Зменшено оцінки експорту кукурудзи для ПАР та Індії. Проте Бразилія зможе реалізувати рекордні 32 млн. тон зернової, що на 1 млн. тон перевищує попередній прогноз. Збільшення виробництва кукурудзи в Канаді призведе до зростання обсягів експорту зерна з цієї країни.

 

Оскільки збільшення прогнозованих кінцевих залишків кукурудзи в США та Канаді врівноважується їх зменшенням в країнах ЄС та Бразилії, то загальна оцінка світових кінцевих запасів залишилася на попередньому рівні 211,9 млн. тон. Для США обсяги кінцевих запасів збільшені з 44,7 млн. тон до 45,34 млн. тон, що перевищує очікування аналітиків.

Visitors’ comments (0):