Питання формування експортних партій зерна різного класу вирішиться 5 квітня

2016-04-04 13:29:14
Питання формування експортних партій зерна різного класу вирішиться 5 квітня

На 5 квітня заплановане засідання міжвідомчої групи з представників Держпродпотреба, Мінагропроду та Укрзалізниці, а також зернотрейдерів та сільгоспвиробників, в ході якого має бути вирішене питання надання дозволу на формування партій зерна для експорту шляхом змішування безпосередньо на елеваторах зерна різного класу. Про це повідомив голова «Української зернової Асоціації» В. Клименко.

 

За його словами, такі зміни необхідні для підвищення ефективності роботи портових елеваторів та якісного виконання експортних угод. Збільшиться швидкість приймання продукції в портах та відвантаження зерна на корабель.

 

За необхідність дозволу на створення змішаних партій зерна в портах висловилися всі учасники зернового ринку. Можливість створення змішаних партій зерна для подальшого експрту на лінійних елеваторах наразі знаходиться в стадії обговорення.

 

В. Клименко розповів, що «стосовно портових елеваторів досягнуто єдиної думки, проте можливість створення змішаних партій на лінійних елеваторах підтримують не всі. Ми плануємо прописати, що буде дозволено змішувати зерно різних класів, яке належить одному власнику».

Visitors’ comments (0):