Механізм нарахування ПДВ для аграріїв можуть переглянути

2016-01-27 13:37:38
Механізм нарахування ПДВ для аграріїв можуть переглянути

Очільник міністерства фінансів України Наталія Яресько очікує, що адміністрування ПДВ для сільгоспвиробників викличе певні складнощі, внаслідок чого уряду можливо прийдеться переглянути механізм його функціонування.

 

Вона повідомила, що за підсумками першого кварталу поточного року можна буде робити висновки про те, наскільки ускладненим буде адміністрування податку на додану вартість для сільгоспвиробників. Міністр допустила імовірні зміни у законодавчому порядку норм нарахування податку у випадку некоректного функціонування спеціального режиму оподаткування. Також Н. Яресько підкреслила, що вказані зміни до податкового законодавства будуть ініційовані її відомством та не стосуватимуться вимог МВФ.

 

За словами міністра фінансів, поки що залишається неврегульованим питання переплати податку на прибуток підприємств. За інформацією державної фіскальної служби мова йде про 24,5 млрд. грн. Яресько пояснила, що наразі бюджетом не передбачено резервів для повернення або відшкодування цієї заборгованості, проте в міністерстві активно працюють над вирішенням даного питання та намагаються уникнути збільшення суми боргу.

Visitors’ comments (0):