Кабмін України пропонує в 2016 році ввести загальну систему оподаткування для аграріїв

2015-04-10 17:28:31
Кабмін України пропонує в 2016 році ввести загальну систему оподаткування для аграріїв

Кабмін України в межах формувань основного напряму бюджетної політики на 2016 рік пропонує ввести загальну систему оподаткування з 2016 року для працівників аграрного сектору. Про це говорить  проект постанови №2623 «Про основні напрями бюджетної політики на 2016 р.», що був опублікований на сайті ВР 9 квітня.
Також, Кабміном пропонується посилити боротьбу зі схемою ухилянь від сплати податку фізичними і юридичними особами. Для цього необхідно удосконалити методи адміністрування податку на додану вартість, контроль за трансферними утвореннями цін і доведення даних про сплату ренти і дивідендів державними монополіями. Інформацію про суб'єкти господарювання, що мають податкову заборгованість, також пропонується доводити до відома людей. В пропозиціях стурбованість про необхідність наближення податкового законодавства України до стандарту Євросоюзу.
В цій же площині є думка зменшити податкові бар'єри для іноземного інвестування. Кабміном пропонується започаткувати переговорний процес, що слугуватиме укладенню договорів якими буде виключене подвійне оподаткування з Кіпром, Люксембургом, Нідерландами і Швейцарією.

Visitors’ comments (0):