ТОВ "Чуднівський елеватор АІК"

ТОВ

Додаткова інформація:

ТОВ "ЧУДНІСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР АІК" засновано у 2014 році у структурі  ГРУПИ КОМПАНІЙ "АІК". 

Елеваторний комплекс надає послуги сільгоспвиробникам і поклажодавцям з прийому (залізничним та/або автомобільним транспортом) зернових та олійних культур,  з попереднім визначенням їх якості, зважуванням, розвантаженням, очищенням, сушінням, тривалим зберіганням в ємностях, відвантаженням на автомобільний і залізничний транспорт. 

ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ ЕЛЕВАТОРА

Потужність встановленого обладнання дозволяє прийняти, просушити, очистити в потоці, до 2 000 тон зерна на добу.

На елеваторі впроваджені сучасні інноваційні технології, з використанням обладнання виробництва провідних компаній США, Франції та України, зокрема:

- зерносушарка безперервної дії NECO (виробник США);

 - зерноочисні машини DENIS: NR 403, NR 404 (виробник Франція);

-  силоси з плоским дном MFS (виробник США);

- пробовідбірник пневматичний універсальний типу ПВП-1Т ТУУ, (виробник Україна).

Загальний об’єм зберігання становить 30 334 тн., зокрема: елеватор (бетонний, силоси) - 11 200 тн., склад - 3 600 тн., металеві силоси з плоским дном - 15 534 тн..

 Усі ємності та приміщення обладнані системою аерації і моніторингу температури зерна, розраховані для тривалого зберігання зерна без погіршення його якості.

Для точного вимірювання, використвуються  ваги автомобільні ТВА — 80-20-22  — 2 шт. (виробник НВП "Техноваги"), ваги вагонні ТВА — 15-50-1835  (виробник НВП "Техноваги").

Елеваторний комплекс обладнаний власною під’їзною З/Д колією, при ст.Чуднів-Волинський (код ст. 342108, код одержувача 3951).

Відвантаження залізничного та автомобільного транспорту здійснюється цілодобово. Тривалість завантаження залізничного вагону  до 40-а хвилин, завантаження автомобільного транспорту до 20-ти хвилин.

Для визначення якості зерна на елеваторі функціанує атестована виробничо-технологічна лабораторія, яка здійснює контроль за веденням технологічних процесів і якістю зерна при прийманні, зберіганні та відвантаження його на автомобільний і залізничний транспорт.

Лабораторією елеватора отримане Свідоцтво про визнання вимірювальних можливостей (№ 35), видане КП Вінницьким обласним виробничо-технічним центром стандартизації, метрології та якості продукції АПК «Облагростандарт».

ТЕРЕТОРІЯ ЕЛЕВАТОРА Є ВІЛЬНОЮ ВІД ГМО, ТОМУ СПІВПРАЦЯ МОЖЛИВА ТІЛЬКИ ЗА ВІДСУТНОСТІ ГМО У ВАШІЙ ПРОДУКЦІЇ. 

Прикріплені фотографії:


Показати на карті
Пропозиції в яких даний користувач бере участь:

Кількість пропозицій (показано 1—1 із 1)
ДатаКонтрагентТип пропозицiїКультураОб`єм (т.)ЦiнаУмоваБазисСхожi пари
13.11.2019 09:43
Неактивна
ТОВ Агроінвестконтактпродам
Пшениця 2 клас
12005000 UAHEXWТОВ Чуднівський елеватор АІК0prodam-pshenitcya-2-klas-tov-agroinvestkontakt-id179878