Зростання вартості перевезень паралізувало закупівлю сої та кукурудзи в Бразилії

2018-06-25 12:13:17
Зростання вартості перевезень паралізувало закупівлю сої та кукурудзи в Бразилії

Уряд Бразилії вимушено збільшив мінімальну вартість перевезень після страйку перевізників, що в травні заблокували роботу основних портів. Останніми роками витрати на внутрішні перевезення зерна різко виросли через запроваджені урядом мінімальні ставки на автомобільні вантажоперевезення.

 

Підвищення вартості перевезень призвело до зупинення купівлі трейдерами у місцевих виробників кукурудзи та сої, які є основними експортними товарами країни.

 

Бразилія вже завершила збирання сої, а наразі розпочалось  збирання другого врожаю кукурудзи.

 

Трейдери вважають, що ситуація із закупівлею сільгосппродукції не зміниться, допоки уряд не запровадить чіткі вимоги для внутрішніх перевізників.

 

За інформацією бразильської агенції IMEA, протягом минулого тижня було законтрактовано майже 32% другого врожаю кукурудзи.  

 

Хаос в транспортній галузі Бразилії на тлі викликаного торговельною війною між США та Китаєм падіння соєвих котирувань в Чикаго завдають значних втрат місцевим агровиробникам, які разом з бразильськими трейдерами не можуть скористатися ситуативною перевагою у вигляді зростання експортного попиту на бразильську сою.

Коментарі відвідувачів (0):