Запрошуємо на AgroComplex 2019: підведемо підсумки агросезону разом

2019-10-25 14:44:55
Запрошуємо на AgroComplex 2019: підведемо підсумки агросезону разом

Завітайте на масштабну подію осені - міжнародну виставку ефективних рішень для агробізнесу AgroComplex 2019.

           Виставка AgroComplex 2019 є основною технологічною платформою для бізнес-спілкування як малих фермерських господарств, так і великих агрохолдингів для отримання професійної інформації з метою подальшого успішного господарювання. 

 

AgroComplex 2019  у цифрах:

 

 • Більше 300 експонентів
 • Понад 10 країн-учасниць
 • Більше 18 000 відвідувачів
 • Національна експозиція Німеччини, колективні експозиції Китаю та Туреччини.
 • Понад 30 ділових заходів

 

AgroComplex 2019 - унікальна виставкова подія, що включає ряд унікальних, ексклюзивних спецпроектів та спеціалізованих експозицій, а саме:

 • ІТ-Corner 2019 – спеціалізована експозиція  цифрових технологій та smart-рішень в агробізнесі. У рамках масштабної агро-it події провідний системний інтегратор безпілотних рішень, компанія Drone. UA проведе бізнес-форум «IT-Corner 2019: тренди, технології, майбутнє для агро 4.0.», а також організатори підготували ряд презентацій та майстер-класів від представників it-компаній.
 • АgroEnergyDAY 2019 – другий міжнародний експофорум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики, в рамках якого 30 жовтня пройде бізнес-форум щодо питань потенціалу сільського господарства в розвитку біоенергетики та презентовані технології для енергоефективності виробництва.
 • Local to Global 2019 – спеціалізована експозиція фермерської та крафтової продукції. 30 жовтня відбудеться корисний практичний семінар: «Маркетингові інструменти для реалізації фермерської продукції на місцевих і глобальних ринках».
 • Продуктивне Бджільництво – міжнародна спеціалізована виставка виробників обладнання для галузі бджільництва. Саме тут за підтримки Спілки пасічників України відбудеться конференція «Продуктивне бджільництво в Україні. Експортний потенціал, стратегічні напрямки розвитку». Всі, кого цікавлять останні тенденції галузі бджільництва в Україні та світі мають бути тут.
 • Тепличний Бізнес – міжнародна виставка ефективних технологій та обладнання для тепличного господарства. У  рамках виставки Асоціація Теплиці України разом з Національним університетом біоресурсів і природокористування України проведе міжнародну конференцію «Ефективна теплиця-нові підходи, реальні прибутки».

 

Також  у рамках AgroComplex 2019 пройде низка професійних івентів, семінарів, а також ярмарок-вакансій для студентів.

 

 31 жовтня для студентів та випускників вузів відбудеться  7 День молодого спеціаліста: «Сам собі бос». Захід пройде за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». У програмі:

 • лекторій «Я - молодий підприємець», де виступлять молоді керівники компаній – експонетів, поділяться секретами формування успішної кар’єри та  мотивації  для студентів, як стати власниками бізнесу;
 • ярмарок вакансій.

 

AgroComplex 2019 демонструє потенціал.

Сьогодні вітчизняне виробництво сільськогосподарської техніки виходить на конкурентний рівень з провідними світовими виробниками. Переконатися у цьому можна буде на експозиції національних виробників сільськогосподарської техніки під гаслом «Ривок до якості».

 

AgroComplex 2019 – важливий соціальний проект.

 Команда AgroComplex 2019 підтримує ідею збереження довкілля та протидіє вирубці лісів. Адже “Ліс - це легені планети”! Тому вперше запускає глобальну акцію «Зелений щит планети». У рамках всеукраїнської ініціативи на честь кожного відвідувача буде висаджене дерево.  20 000 відвідувачів = 20 000 дерев. Кожен відвідувач виставки зробить свій вагомий вклад у боротьбу зі стихійними лихами, що негативно впливають на сільське господарство. Долучайтесь до акції!

 

Всі ці привілеї отримують щасливчики – учасники та відвідувачі виставки AgroComplex 2019. Фантастична мить початку виставки – вже не за горами. Залишився лише тиждень !

 

Дата: 29-31 жовтня 2019

Місце проведення: Міжнародний Виставковий  Центр, м. Київ, Броварський пр-т, 15, метро Лівобережна.

Організатор: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Сайт: www.agrocomplex.kiev.ua

Замовлення безкоштовних запрошень на сайті www.invitation.kiev.ua.

Коментарі відвідувачів (0):