З травня збільшується вартість вантажних перевезень залізницею

2016-04-06 13:23:46
З травня збільшується вартість вантажних перевезень залізницею

Керівництво «Укрзалізниці» повідомило про заплановане на травень поточного року однократне зростання тарифів на вантажні перевезення. В.о. голови правління Є. Кравцов розказав, що з 1 травня тарифи збільшаться на 15 %, а середньорічне збільшення складе 10 %.

 

За його словами, адміністрації Укрзалізниці довелося вносити зміни до фінансового плану підприємства, оскільки рівень збільшення тарифів початково не було затверджено. В поточному році тарифи будуть підвищені лише один раз і з 1 травня вони зростуть на 15 %. Проте середньорічне збільшення не перевищить 10 %.

 

Згідно фінансового плану підприємства на поточний рік було скорочено фінансування модернізації існуючих та будівництва нових капітальних об’єктів, хоча соціальних програм зміни не торкнулися. Зокрема, в 2016 році заплановане дворазове підвищення заробітної плати працівників підприємства на 5 % щоразу.

 

За повідомленням УНІАН, в минулому році «Укрзалізниця» планувала зростання тарифів на 2016 рік на 30 %, що мало проводитися в два етапи: на 15 % з 1 січня та ще на 15 % з 1 липня.

 

Проте на засіданні Кабміну України, яке відбулося 2 березня, в процесі розгляду фінансового плана було узгоджено середньорічне зростання тарифів лише на 10 %, а не на 15 %, як це передбачалося раніше.

 

Фінпланом не передбачається збільшення тарифів на перевезення пасажирів, окрім 5 % подорожчання вартості проїзду в першому класі межрегіональних швидкісних експресів «Інтерсіті+» та збільшення прибутковості за рахунок підвищення класу окремих поїздів та якості обслуговування.

 

В поточному році підприємство планує отримати 96,8 млн. грн чистого прибутку, дохід в розмірі 74,41 млрд. грн та опанувати капітальні інвестиції в розмірі 11,19 млрд. грн.

Коментарі відвідувачів (0):