Вітчизняні аграрії зберуть понад 23 млн. тон кукурудзи

2015-09-22 09:48:33
Вітчизняні аграрії зберуть понад 23 млн. тон кукурудзи

Співробітники відділу вітчизняного Гідрометеоцентру, що спостерігають за станом справ в аграрному секторі країни, вважають, що валовий збір кукурудзи в 2015 році складе 23 млн. тон. такі цифри збігаються із прогнозом аналітиків Міністерства аграрної політики та продовольства.

 

 В поточному сезоні над територією України панувала посушлива та спекотна погода. Комплексна посуха охопила повітря, воду та ґрунти. Такі агрокліматичні умови були несприятливими для майже усіх сільськогосподарських культур, проте найбільше вони вплинули на розвиток посівів кукурудзи. В залежності від регіону врожайність кукурудзи буде на 10-20 % нижче, ніж в минулому сезоні.

 

 Таку інформацію сьогодні навів керівник Укргідрометеоцентру М. Кульбіда. Він зазначив, що високі температури протримаються до кінця поточного місяця чи, навіть, початку наступного. Після того денні температури впадуть на 4-6 градусів та будуть коливатися в діапазоні 23-28 градусів. Метеорологи сподіваються, що зміна температур та атмосферних тисків призведе до опадів в більшості регіонів країни.

Коментарі відвідувачів (0):