Виробники стримують продажі кукурудзи в очікуванні зростання цін

2019-09-05 12:06:02
Виробники стримують продажі кукурудзи в очікуванні зростання цін

Ціни на кукурудзу незабаром можуть вирости, оскільки аграрії багатьох країн світу стримують продажі, змушуючи експортерів підвищувати ціни пропозицій.

 

На тлі низького попиту та зниження цін попиту на базисі CFR-покупець ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго з початку червня впали на 24%.

 

Аграрії, що мають власні потужності для зберігання, шляхом стримування продажів можуть впливати на ціни на кукурудзу. Враховуючи, що рясні врожаї вже закінчуються, або лише тільки плануються до збирання, обмеження поставок може стабілізувати ціни після серії суттєвих падінь.

 

В Україні фермери майже не продають кукурудзу, а віддають перевагу реалізації соняшника та сої по мірі їх збирання. Наприкінці вересня країна розпочне збирання врожаю кукурудзи, який може перевищити рекордні 36 млн т сезону 2018/19.

 

Обсяг виробництва в цьому році є вирішальним чинником впливу на ціни в США. Негода під час посівної викликала занепокоєння щодо долі майбутнього врожаю тому фермери почали стримувати продажі. Але останні дані МСГ США здивували ринок високим прогнозом врожайності та більшими, ніж очікувалося, площами. Підвищення оцінки виробництва вплине на фермерів та буде стимулювати продажі.

 

Бразилія в цьому році може зібрати 100 млн т кукурудзи. Нові рекорди щомісячного експорту вичерпали запаси фермерів, які тепер переходять до продажу сої.

 

Аргентина завершує збирання 50 млн т врожаю кукурудзи. Фермери, що бажали заробити на курсовій різниці, відвантажили кукурудзу до експортного центру Up River, через що премії по грудневим контрактам впали на 4 центи. Проте уряд змусив всі авуари в доларах США протягом 5 днів конвертувати у песо, що знизило бажання аграріїв продавати зерно.

 

Проблеми з врожаєм у Південній Африці, яка інколи також експортувала кукурудзу, викликали занепокоєння з приводу регіональних поставок. Тому тут обмежили поставки на світові ринки, хоча покупці вже запаслися дешевим зерном і не поспішають купувати за високими цінами.

Коментарі відвідувачів (0):