Вчені прогнозують, що спека над планетою протримається ще два роки

2015-09-15 17:44:36
Вчені прогнозують, що спека над планетою протримається ще два роки

Співробітники Метеорологічного бюро вважають, що на протязі двох наступних років температура повітря на планеті буде збільшуватися. Очікується, що це будуть найспекотніші роки за всю історію Землі.

 

Метеорологи вважають, що глобальне потепління буде надалі посилюватися і на це впливатимуть одразу декілька чинників.

 

Вчені, які спостерігають за атмосферними та океанічними явищами, що відбуваються над Тихим та Атлантичним океанами, вказують на зростання глобальних температур до рекордних значень на протязі двох останніх років. Підстав вважати, що ця тенденція має змінитися поки що немає, тому і 2016 рік відзначиться значними температурами.

 

Експерти ООН повідомляли, що ще в 2013 році метеорологи спостерігали деяке сповільнення зростання середніх температур Землі, яке почалося з 1998 року. Проте вже в наступному 2014 році середні температури сягнули рекордних значень. Цей факт був зафіксований Американським державним департаментом океанічних та атмосферних досліджень та співробітниками Всесвітньої метеостанції ООН.

 

Проте ще більшими температурними позначками відзначився поточний рік. В багатьох регіонах планети були зафіксовані нові рекорди спеки. Метеорологи Німеччини повідомили, що повітря прогрівалося до 40,3 градусів, одразу три рекордних значення були зафіксовані Центральною геофізичною обсерваторією в Києві. 

Коментарі відвідувачів (0):