Вантажні перевезення всім світом, які не вимагатимуть Вашого втручання

2020-06-02 14:01:48
Вантажні перевезення всім світом, які не вимагатимуть Вашого втручання

17 років ми займаємося перевезеннями. І знаємо, як зробити так, щоб у вас були професійні партнери, а не додатковий клопіт.

 

АС-Логістік перевозить будь-які вантажі по Україні та за кордон. Ми надаємо повний комплекс послуг: налаштовуємо внутрішню і міжнародну транспортну логістику, здійснюємо морські контейнерні перевезення (включаючи експедирування в портах, авто і з\д доставку), забезпечуємо митно-брокерські, страхові та інші супутні послуги.

 

Спеціалізація АС-Логістік - комплексна робота з українськими та спільними підприємствами агропромислового комплексу. Ми допомогли побудувати логістику лідерам ринку: «ТОВ Тімак Агро Україна» (75% транспортного потоку), «ТОВ Пегас - СК» (80%), «ТОВ ТД Клімат Країни» (100%). Більше 10 років нам довіряють доставку найкращі: «Shell», «ПрАт Інфузія», «ТОВ Матеріа Медіка-Україна», «ТОВ Щьолково Агрохім Україна», «ТОВ Тетіївська Агропромислова Компанія», та інші.

 

Зверніть увагу! Кожна поставка застрахована на 6 мільйонів грн.

 

Ми любимо коли кожен займається своєю справою. Клієнти ставлять завдання. Перевізники - перевозять. Тому побудували роботу так, щоб вам треба було тільки сказати нам що і куди перевезти. Всю іншу роботу з доставки вантажу ми беремо на себе.

 

 

AC-LOGISTIC INTERNATIONAL LLC/+380442321590/ aclogistic.ua

Коментарі відвідувачів (0):