В США засіють найменшу площу пшеницею за останні 47 років

2015-12-14 14:31:06
В США засіють найменшу площу пшеницею за останні 47 років

В зв’язку зі зростанням на світових зернових ринках вартості сої та кукурудзи американські аграрії планують в наступному році виділити під ці культури більші, ніж раніше, обсяги посівних площ.

 

За їх рахунок буде скорочена кількість площ, виділених під сівбу пшениці. Внаслідок низької рентабельності вирощування пшениці в наступному році в США нею буде засіяна найнижча за останні 47 років кількість землі.

 

Згідно уточненого прогнозу МСГ США під врожай 2016 року буде засіяна наступна кількість культур:

 

  • кукурудзи 90,5 млн. акрів, що на 0,5 млн. акрів більше, ніж планувалося раніше,
  • сої 82,0 млн. акрів, що на 3,0 млн. акрів перевищує попередній прогноз,
  • пшениці 53,0 млн. акрів, що на 1,5 млн. акрів менше, ніж планувалося засіяти раніше.

 

Американські аграрії сподіваються, що ціна кукурудзи нового врожаю буде дорівнювати 3,6 $/бушель, що на 2,85 % вище, ніж очікувалося в попередньому прогнозі. Рентабельність вирощування кукурудзи також збільшиться на 10 $/акра та становитиме 262 $/акр. Це станеться за рахунок здешевлення добрив та агрохімікатів внаслідок високої конкуренції між їх виробниками.

 

Вартість одного бушеля сої нового врожаю очікується на рівні 8,65 $, що на 0,1 $/бушель більше, ніж прогнозувалося раніше. Прибуток від вирощування цієї олійної становитиме 229 $/акр, що на 15 $ перевищує значення минулого прогнозу.

 

Прогнозована ціна пшениці врожаю 2016 року стане найнижчою за останні дев’ять років. Відносно попереднього прогнозу вона зменшена на 0,25 $/бушель та очікується в межах 4,4 $/бушель. На 5 $ впаде рентабельність вирощування пшениці, в новому сезоні вона не перевищуватиме 82 $/акр.

 

Коментарі відвідувачів (0):