В поточному сезоні зростатиме зацікавленість аграріїв у вирощуванні високоолеїнового соняшника

2015-09-21 10:40:09
В поточному сезоні зростатиме зацікавленість аграріїв у вирощуванні високоолеїнового соняшника

Збільшення попиту на високоолеїновий соняшник з боку вітчизняних олієвиробників спонукатиме аграріїв до розширення його виробництва.

 

 Значний попит на високоолеїновий соняшник з боку найбільших виробників олії, таких, як ADM, Каргіл, Дельта Вілмар СНД, Авіс та Мелітопільський ОЕЗ та інших призвів до збільшення замовлень з боку сільгоспвиробників на його насіння. Компанії, що займаються реалізацією насіннєвого матеріалу на території України, відмічають нестачу пропозиції такого насіння для потреб посівної компанії сезону 2015/2016.

 

Експерти пов’язують це з тим, що більша частина насіння високоолеїнового соняшнику зарубіжними компаніями - виробниками була відправлена до Румунії, Угорщини, Болгарії та Іспанії, де також значно розширюються посівні площі під цією культурою.

  

 На конференції «Високоолеїновий ринок: і хочеться, і колеться», що відбулася 18.09.15, експерти відзначили зростання виробництва високоолеїнового соняшника в Україні приблизно на 60-70 % на протязі останніх 5 років.

 За інформацією аналітика компанії «Дельта Вілмар СНД» К. Серебрякової в новому маркетинговому сезоні його врожай очікується на рівні 170-200 тис. тон.

Коментарі відвідувачів (0):